Umbra z Kaštýlku

Ahoj, jmenuji se Umbra, Umbra z Kaštýlku. Narodila jsem se 1.9.2006. Když jsem byla malá, tak ještě nikdo netušil, že zůstanu doma, u maminky Ann.

Jenomže čas letěl a já si uvědomila, kde je mé místo a že už nechci nikam jinam. Mohla jsem si hrát s maminkou a samozřejmě nechyběla ani otcovská láska ..... a válení po gauči.

Mám spoustu zálib a koníčků. Jeden z mých nejoblíbenějších je coursing. Běhání za střapečkem prostě miluji!

V létě, v prvním roce svého života, jsem se naučila plavat. Začátky byly těžké, ale naučila jsem se to, myslím, dobře. A moc mne to baví.

Mezi moje další oblíbené ,,sporty,, patří: válení se v posteli s paničkou, pokud možno pod peřinou, kousání do všeho a všech, a to hlavně, když si se mnou nechce nikdo hrát, lovení much, včel a vos a jiného hmyzu, a hlasité hlídání po desáté večer (to mám po mamince). Ráda si také hraji na cvičáku s figurantem a chodím s paničkou na procházky. 

Mám spoustu kamarádů:

brášku Ugira                                                                                                   

ridgebačího strejdu Kassidyho

.... dinosaura, pískací prasátko a kačenku, a vůbec všechny, kdo si se mnou chtějí hrát. Ale nejraději mám svoji maminku!

Také s paničkou jezdím na výstavy, ale to mně zatím moc nebaví.

Tak to je o mne asi vše. Až budete mít cestu kolem, zastavte se, ráda vás uvítám, oslintám a pokud budete hraví, zahrajeme si i nějakou tu hru. Já mám totiž dobrou náladu pořád! 

                                                                                                                                                                              Vaše UMBRA Z KAŠTÝLKU

 

 

 

 

 

 

Kontakt

CHS Z Kaštýlku Lesní 759
763 26 Luhačovice
+420.725.508.411